Kontakta oss

Kontakta oss 2017-12-07T14:34:56+00:00

Förrådsgatan 38
542 35 Mariestad

Tel: 0501-27 94 50
Fax: 0501-706 40

Filhuggarevägen 6
287 72 Traryd

Tel: 0433-627 20
Fax: 0433-620 25

UW-ELAST Mariestad

Ledning och ekonomi

Henrik Jungert
VD, Marknadsansvarig
Mobil: 0501-27 94 57
henrik.jungert@uw-elast.se

atharina Eklöf

Catharina Eklöf
Vice VD
Mobil:
 0501-27 94 53
catharina.eklof@uw-elast.se

Carola Thorén
Ekonomi
Mobil: 0501-27 94 52
carola.thoren@uw-elast.se

Försäljning och marknad

Christer Wirheim
Försäljning
Mobil: 0501-27 94 55
christer.wirheim@uw-elast.se

Mikael Larsson
Försäljning
Mobil: 0501-27 94 64
mikael.larsson@uw-elast.se

Martin Jansson
Teknisk försäljning
Mobil: 0501-27 94 54
martin.jansson@uw-elast.se

Ulf Svartén
Projektingenjör
Mobil: 0501-27 94 63
ulf.svarten@uw-elast.se

Henric Götvall
Key Account
Mobil: 0501-27 94 56
henric.gotvall@uw-elast.se

Design och konstruktion

Peter Andersson
Konstruktion/design
Mobil: 0501-27 94 58
peter.andersson@uw-elast.se

Inköp

Sten Inge Fredriksson
Inköp
Mobil: 0433-627 23
sten-inge.fredriksson@uw-elast.se

Produktion och lager

Magnus Kling
Produktionsansvarig
Mobil: 0501-27 94 69
magnus.kling@uw-elast.se

Jimmy Andersson
Lageransvar
Mobil: 0501-27 94 61
utlasthk@uw-elast.se

Teknik, miljö och kvalitet

Magnus Ahl
Teknikansvar, Kvalitets-
och Miljösamordnare
Mobil: 0501-27 94 51
magnus.ahl@uw-elast.se

UW-ELAST, produktionsenheten i Traryd

Anders Bjernalt
Platsansvarig
Säljare UW Syd
Mobil: 0433-627 21
anders.bjernalt@uw-elast.se

Sten Inge Fredriksson
Produktionsansvar / Inköp
Mobil: 0433-627 23
sten-inge.fredriksson@uw-elast.se

Torbjörn Svantesson
Teknisk säljare
Mobil: 0433-627 24
torbjorn.svantesson@uw-elast.se

UW-ELAST, Formsprutning i Traryd

Conny Andersson
Ansvarig formsprutning Traryd
Säljare UW Syd
Mobil: 0501-27 94 65
conny.andersson@uw-elast.se